SERVISNÍ PARTNER FIRMY HYDAC

Veškeré naše ceny jsou stanoveny dohodou.

Zašlete nám Vaše požadavky a informace pomocí poptávkového formuláře - ihned jak to bude možné, se s Vámi spojíme a domluvíme podmínky, během kterých Vám pomůžeme vybrat nejvhodnější služby. Zároveň po zjištění stavu a všech podmínek Vám budeme moci sdělit cenu služeb pro Vás.

V závislosti na objemu filtrovaného oleje, znečištění olejové náplně, obsahu vody v olejové náplni, mohou být v ceně zahrnuty:

  • Protokoly před filtrací s obsahem vody a třídou čistoty dle ISO 4406, membránový ultrafiltr + morfologie částic - Návrh způsobu filtrace. - Průběh filtrace a dosažení požadované třídy čistoty oleje. - Protokoly po filtraci s obsahem vody a třídou čistoty dle ISO 4406, membránový ultrafiltr + morfologie částic.
  • Při filtraci olejových náplní hydraulických a mazacích systémů je firma TOMADO s.r.o. schopna průběh filtrace zdokumentovat jak v tabulkové, tak v grafické formě a předložit zákazníkovi.
  • Odborná konzultace v oblasti čistoty olejových náplní.
  • Návrhy na zlepšení jednotlivých hydraulických a mazacích systémů.
  • Optimalizace péče o mazací a hydraulické systémy a olejové hospodářství.
  • Odlučování vody z oleje se provádí dvěma způsoby; v případě menšího množství vody a menších náplní provádí TOMADO odlučování vody a mechanických nečistot speciálními filtračními vložkami, v případě většího množství vody odstraňuje vodu z olejové náplně vakuově.

Poptávka služeb

V poptávkovém formuláři prosím uveďte co nejvíce informací. Po odeslání budeme na Vaši poptávku reagovat hned jak to bude možné. V případě že preferujete telefonický kontakt, volejte prosím na tel. +420 603 809 170

Poptávkový formulář

Jméno a příjmení
Telefon
E-Mail
Zpráva
Opište kód z obrázku   captcha

Vytvořil: Jakub Nemček

(c) Tomado s.r.o. 2024